Захарченко звільнив начальника УМВС Миколаївщини та майже всіх керівників міліції Врадіївки

12 Липня 2013, 15:36

«За  результатами службового розслідування з органів внутрішніх справ звільнено 9 працівників міліції Миколаївської області, трьох – звільнено із займаних посад, ще трьох – попереджено про неповну посадову відповідність», – йдеться у повідомленні.

Так, за недоліки в організації діяльності підпорядкованого підрозділу з органів внутрішніх справ звільнено начальника УМВС Миколаївської області Валентина Парсенюка, його заступника та начальника кадрового підрозділу УМВС.

Із займаних посад були звільнені троє працівників обласного підрозділу внутрішньої безпеки. Крім того, за допущені порушення звільнено майже весь керівний склад Врадіївського РВ.

Комісію з розслідування подій у Врадіївському районі очолював начальник Головного штабу МВС Володимир Березан.

За час роботи комісії у Врадіївці до представників МВС звернулося 94 громадянина. Серед них, окрім мешканців Врадіївського району, також були мешканці прилеглих населених пунктів.

«ЗЗа результатами вивчення звернень комісія визначила причини та умови, що призвели до надзвичайної події з участю працівників міліції. Серед основних причин – відчуття безкарності та кругова порука, на яких базувалася діяльність частини працівників Врадіївського райвідділу», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що раніше через події у Врадіївці з органів внутрішніх справ були звільнені начальник Врадіївського райвідділу міліції Віталій Синіцький, а також працівники цього відділу Дмитро Поліщук та Євген Дрижак, який є хрещеником керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка.

Читайте також: Справа "врадіївських ґвалтівників" стала детектором брехні для МВС і прокуратури