Захарченко запевняє, що перед 18 травня міліція боролася не з активістами, а невловимими “терористами” (Документ)

25 Липня 2013, 14:13

За її словами, «з Валентином Наливайченком, Володимиром Курінним і іншими колегами отримали відповідь від МВС на наш запит щодо перешкоджання міліцією громадянам брати участь в акціі 18 травня (тобто, про пряме втручання міліціі в політику)».

Читайте також Влада бореться з акціями опозиції засідками ДАІ, перекопаними вулицями та бюджетними "антифашистськими" мітингами

«І якщо у випадку зі Снісарчуком і Соделем наша доблесна міліція проявляла "нерішучість", тому спокійно , з лінивими матюками спостерігала , як «титушки» метелять журналістів, то у випадку з громадянами , що їхали на акцію, міліція була вельми рішуча. Отже, масова зупинка потягів пов'язана з рішучими діями міліціі проти мінерів. 17-18 травня аномально кількість неврівноважених осіб, за версією міліціі, масово перевозила вибухівку, мінувала вокзали і станціі. Дякуємо міліції, що врятували країну від череди вибухів):!!!!!!!!», – повідомила Геращенко.

Згідно з текстом відповіді Захарченка, факти, про які заявляли активісти про зупинки маршруток, заборону виїздів з обласних центрів автобусів, «не підтвердилися».

«До міліції, що зупиняла ці маршрутки (і про що ми повідомили міністра з викладенням конкретних фактів) ніхто на протиправні дії міліції не скаржився). А то б, звичайно, міліція захистила від міліції всіх ображених на міліцію). В мене(думаю, не лише в мене) виникає питання – чи не задорого обходиться краінї така міліція», – резюмувала Геращенко.

Читайте також: Бої без правил. Влада і далі стимулює ескалацію силового протистояння