Захарченко вважає неприпустимим штурм “режимного об’єкту” у Врадіївці

2 Липня 2013, 14:32

«Зазначу, що обрані форми протесту є неприпустимими. Слід розуміти, що райвідділ є режимним об’єктом, де є зброя, утримуються правопорушники», – заявив Захарченко.

Також він додав, що «відомі всім події на Миколаївщині завдали великого удару по правоохоронній системі». 

Як повідомлялось, у селищі Врадіївка на Миколаївщині місцеві мешканці у ніч на понеділок, 1 липня, розпочалися протести, у зв'язку зі зґвалтуванням та нанесенням тяжких тілесних ушкоджень Ірині Крашковій. Так, більше тисячі мешканців "штурмували" місцевий райвідділ міліції з вимогою покарати винних у згвалтуванні. Міліціязастосувала сльозогінний газ проти мітингувальників.

Сьогодні у Врадіївці близько 500 мешканців селища зібралися навпроти райвідділкуміліції з  портретами своїх померлих родичів, яких закатувала місцева міліція.

Нагадаємо, 28 червня міліціонер Дмитро Поліщук (племінник прокурора Заводського району Миколаєва Сергія Поліщука) і ще один чоловік (таксист Сергій Рябіненко) були затримані за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень мешканці Врадіївки Ірині Крашковій.

Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на строк 60 діб, і зараз вони перебувають за ґратами.

Водночас місцеві мешканці вимагають притягнути до відповідальності ще одного підозрюваного у скоєнні злочину, на якого вказала потерпіла – старшого лейтенанта міліції Євгена Дрижака. Дрижак, який є  похресником начальника Миколаївського облуправління міліції Валентина Парсенюка, досі перебуває 

96