Загиблий військовий та ефективність вакцини від COVID-19 компанії Moderna. Головне за 30 листопада

30 Листопада 2020, 19:53

 

Компанія Moderna заявила про ефективність вакцини від COVID на 100% при важких випадках

 

Ефективність вакцини від COVID-19, яка була розроблена американською компанією Moderna, при первинному аналізі склала 94,1%. Водночас ефективність препарату при тяжких випадках захворювання склала 100%. Про це у понеділок, 30 листопада, повідомляє прес-служба компанії.

 

Санду заявила про необхідність вивести з Придністров'я військових РФ, у Путіна відповіли

 

Обрана президентка Республіки Молдова Мая Санду заявила, що з Придністров'я потрібно вивести російських військових. Своєю чергою, прессекретар президента Росії Дмітрій Пєсков заявив, що позиція Санду щодо Придністров'я загрожує дестабілізації в регіоні.

 

Венеціанська комісія повідомила, коли ухвалить рішення щодо КСУ

 

Венеціанська комісія розгляне прохання президента Володимира Зеленського щодо оцінки наслідків рішення Конституційного суду для антикорупційної системи в Україні до 11 грудня – у цей день планують ухвалити рішення. Про це йдеться в порядку денному пленарної сесії на 11 грудня, який було опубліковано на сайті Венеціанської комісії.

 

Столтенберг анонсував посилення співпраці НАТО з Україною і Грузією в Чорному морі

 

Союзники по Північноатлантичному альянсу у середу, 2 грудня, мають намір обговорити напрямки політичного та практичного співробітництва з партнерами у регіоні Чорного моря за участю міністрів закордонних справ України і Грузії. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на пресконференції у понеділок, 30 листопада. За його словами, НАТО зберігає суттєву присутність в регіоні Чорного моря та буде тісніше працювати з Україною і Грузією.

 

На Донбасі загинув десантник ЗСУ

 

На Донбасі загинув військовослужбовець десантно-штурмової бригади ЗСУ Терещук Сергій. Обставини загибелі не уточнені, але вказується, що боєць виконував військовий обов’язок.