Загиблі російських найманців у Сирії. Informnapalm оприлюднив інтерактивну карту

16 Березня 2018, 16:51

Міжнародне розвідувальне товариство Informnapalm спільно з  проектом "Іхтамнєт_м0209" оприлюднили інтерактивну карту щодо загиблих російських військових та найманців у Сирії. Про це йдеться в повідомленні волонтерів у п'ятницю, 16 березня. 

 

"Запустили спецпроект інтерактивної бази даних загиблих російських військовослужбовців і найманців в Сирії, які склали голову за нафтові інтереси Володимира Путіна і його оточення", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, у базі зібрані відомості з відкритих джерел, які продовжують доповнюватися новими даними за період 2015-2018 року: статистична лінійка фіксації кількості убитих в Сирії росіян по роках, вказані основні населені пункти та число загиблих в них російських військовослужбовців, є також можливість пошуку за прізвищем.

 

Для перегляду карти натисніть на фото

 

 

Як повідомлялося 13 березня, Міжнародне розвідувальне товариство InformNapalm розповіло про 24 російських найманців з нелегальної приватної військової компанії "Вагнер",  які мають судимості за вчинення різних злочинів у минулому.