Загибель Кутового. Назвали попередні причини

29 Жовтня 2019, 16:35

Причинами авіакатастрофи, внаслідок якої загинув екс-міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий, могли бути погані погодні умови та відсутність достатнього досвіду з керування вертольотом. Про це повідомив директор Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами України Олег Бабенко, 29 жовтня передає УНІАН

 

"Зараз працює спеціальна комісія, яка розслідує причини авіакатастрофи. Розслідування буде складним. Там все згоріло. Чорні ящики на цьому типі вертольотів не встановлюються. Але вже зрозуміло, що Кутовий розбився на вертольоті через погані погодні умови й відсутність достатнього досвіду з керування повітряним судном", – вважає Бабенко.

 

Він зазначив, що пілот через сильний туман втратив просторове положення вертольота й вже нічого не міг із цим зробити, як результат – врізався в землю.

 

Також, за інформацією Бабенка, Кутовий мав всього 50 годин нальоту, а це означає, що в пілота не було достатнього досвіду.

 

Нагадаємо, у Полтавській області в понеділок, 21 жовтня, впав вертоліт "Робінсон – 44", у результаті чого загинула людина. Згодом стало відомо, що внаслідок аварії загинув екс-міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий.

 

22 жовтня поліція відкрила справу за статтею "порушення правил на транспорті".