Заборонити ВО “Свобода” тепер хочуть дніпропетровські комуністи

Акценти
18 Травня 2011, 19:06

Таку заяву озвучив депутат міської ради від КПУ Микола Водяний. За його словами, 9 травня у Львові "оскаженілі націоналісти образили всіх чесних та порядних людей України". Дії ВО "Свобода", зокрема, він назвав "фашистськими".

Крім того, комуністи з Дніпропетровська вимагають обмежити дотації з державного бюджету тим областям, які використовують бюджетні кошти на компенсації воякам УПА.

Із цієї заявою дніпропетровські комуністи звернулися до президента Віктора Януковича. Однак на прохання опублікувати її у текст у муніципальному тижневику "Наше місто", міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко порадив депутатам від КПУ звернутися до ЗМІ, а їх саму заяву взяв до відома.

Натомість Куліченко запропонував комуністам відстояти свою позицію безпосередньо на місці подій, у Львові. Однак

Нагадаємо, на наступну сесію Львівської міської ради, яка відбудеться у четвер, 19 травня, запрошено усіх міських голів та секретарів рад України. На сесії відбудеться обговорення подій 9 травня у Львові, коли відбулися сутички між представниками патріотичних сил і особами, які святкували День перемоги, – представниками партій КПУ, "Родина", "Русское единство" і ветеранами.

 

Раніше голова «Українського юридичного товариства» Олег Березюк заявляв, що будь-яка ініціатива заборонити Всеукраїнське об’єднання "Свобода" в Україні зазнає фіаско, оскільки для цього немає жодних підстав.

90