Заборонена російська соцмережа вибула з топ-10 сайтів України

4 Квітня 2018, 10:15

Російська соціальна мережа "Вконтатке", як заборонена в Україні, вибули з рейтингу топ-10 сайтів за відвідуваністю серед українців. Про це свідчить рейтинг Kantar.TNS.

 

"Згідно з інформацією щомісячного дослідження Kantar TNS CMeter, ВКонтакте вперше випав з ТОП-10 сайтів за відвідуваністю серед українців", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, як зазначається, зменшилось охоплення у електронної комерції – Rozetka. Водночас китайський Aliexpress.com в березні додав 2% охоплення.

 

"Тривала зима не давала спокою українцям, які стали частіше перевіряти погоду і підняли охоплення Sinoptik.ua і Gismeteo.ua на майже 3% і 4% відповідно",– наголошується в повідомленні.

 

Повний топ-25 популярних сайтів за березень:

 

 

Нагадаємо, 16 травня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Серед компаній, які потрапили під дію санкцій, зазначені російські ресурси Mail.ru, Яндекс, ВКонтакте та Однокласники, а також низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, НТВ ПЛЮС, РБК, ТНТ, Первый канал. Загалом у списку санкцій України 1 228 фізичних осіб та 468 юридичних.