Заарештований у Росії Сущенко зустрівся з дружиною й донькою

23 Січня 2018, 17:21

У вівторок, 23 січня, незаконно затриманий в Росії український журналіст Роман Сущенко зустрівся з донькою та дружиною. Про це повідомив його адвокат Марк Фейгін.

 

"Завтра, 24 січня, відбудеться суд щодо продовження терміну утримання під вартою українського журналіста Сущенка в 11.30, в Мосміськсуді. А щойно в СІЗО Лефортово закінчилося побачення Романа з дружиною і дочкою", – написав адвокат.

 

Нагадаємо, суд у Москві 27 листопада 2017 року продовжив арешт українському журналісту Роману Сущенку на два місяці — до 30 січня 2018 року.

 

 

 

Сущенка, який прибув до Росії у приватних справах, члени Громадської спостережної комісії Москви виявили 2 жовтня 2016 року в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. Московський міський суд неодноразово продовжував строк тримання Сущенка під вартою.

 

Федеральна служба безпеки Росії звинувачує журналіста Романа Сущенка в зборі інформації про вторгнення військ РФ в Україну. Його адвокат Марк Фейгін також зазначив, що російські спецслужби завершили розслідування справи. Він також повідомив, що українцю загрожує до 20 років позбавлення волі у РФ.