Для розробки рейтингу з 70 міст було використано такі індикатори як стабільність, охорона здоров’я, культура та довкілля, освіта, інфраструктура, географічні характеристики, кількість зелених насаджень, зростання кількості машин, ізоляція, забруднення.
Перше місце у рейтингу посів Гонконг з найкращими показниками за кількістю зелених насаджень, якістю освіти та стабільністю.
Друге місце e Амстердаму, який отримав максимум балів за якість охорони здоров’я. На третій сходинці опинилась Осака, на четвертій – Париж, на п’ятій – Сідней. До десятки найкращих увійшли також Стокгольм, Берлін, Торонто, Мюнхен та Токіо.
Десятку ж найгірших міст склали Тегеран, Найробі, Лусака (Замбія), Фном Пен (Камбоджа), Карачі (Пакистан), Дакар, Абіджан (Кот д`Івуар), Дака (Бангладеш), Лагос (Нігерія), Хараре (Зімбабве).
Київ у рейтингу посів 44-ту сходинку. За кількістю зелених насаджень Київ отримав 2,3 балів з 5 (де 1 – найкращий показник, а 5 – найгірший), з неконтрольованого зростання автомобілів – 4 бали, з забруднення – 3 бали.
При цьому стабільність у Києві було оцінено у 70 балів зі 100, охорону здоров’я – у 75 балів, культуру на довкілля – у 73,4 бали , освіту – у 83 бали, інфраструктуру – 50 балів, географічні особливості – 33,3 бали.
У рейтингу Київ обігнав такі міста як Белград, Нью Делі, Бангкон, Стамбул, Мумбай, Каїр, Ташкент.