За тиждень піротехніки ООС розмінували понад 60 га території Донбасу – штаб

13 Травня 2019, 18:40

За тиждень спеціалісти Державної служби надзвичайних ситуацій зі складу Об'єднаних сил обстежили та розмінували 64 гектари території  Донбасу, знешкодили 74 вибухонебезпечні предмети. Про це у понеділок, 13 травня, повідомив прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

"Упродовж тижня сили та засоби підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій зі складу Об'єднаних сил залучались до піротехнічних робіт, відновлення житлових будинків, які були пошкоджені внаслідок артилерійських обстрілів, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розміщених у межах контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей", – йдеться у повідомленні. 

 

 

 

Також особовий склад ДСНС продовжує аварійно-відновлювальні роботи житлових будинків у містах Мар’їнка та Красногорівка. За цей тиждень відновлено 10 будинків.

 

У пунктах допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в’їзду-виїзду, рятувальники надали медичну та психологічну допомогу 507 особам.

 

Як повідомлялося, у четвер, 25 квітня, у Краматорську відбулося засідання колегії Донецької обласної державної адміністрації, під час якого командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив, що за місяць піротехніки ООС розмінували майже 100 гектарів території Донбасу, було знищено понад 80 вибухонебезпечних предметів.