За тиждень кількість порушень перемир’я на Донбасі зросла на 40% – ОБСЄ

3 Листопада 2016, 15:14

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі констатувала збільшення на 40% числа порушень режиму припинення вогню на Донбасі у період з 27 жовтня до 3 листопада. Про це у четвер, 3 листопада, повідомив перший заступник голови місії ОБСЄ в Україні Александер Хуг.

"Ситуація в сфері безпеки уздовж лінії зіткнення в Східній Україні погіршилася протягом тижня, приблизно на 40 відсотків більше порушень режиму припинення вогню", – сказав Хуг.

За його словами, за минулий тиждень місія ОБСЄ зафіксувала близько 8 264 порушень режиму припинення вогню в східній частині України (більше тисячі порушень на добу), 87 відсотків з них припадають на Донецьку область. У Луганській області також зафіксовано значне збільшення порушень режиму припинення вогню, переважна більшість із них спостерігалася в районі населених пунктів Золоте й Першотравневе.

Зазначимо, українська сторона СЦКК заявила, що бойовики посилили обстріли і зірвали розведення сторін у районі Станиці Луганської.

Також представники ОБСЄ неодноразово заявляли, що не можуть отримати доступ до територій сходу України, де відбувається розведення сторін конфлікту.