За шість років вартість компанії Ахметова збільшилась на 16 мільярдів доларів

19 Листопада 2010, 15:01

Найбільша приватна холдингова копання України "Систем кепітал мененджмент" (СКМ, Донецьк) з 2004 року, коли була складена перша консолідована звітність групи за стандартами МСФЗ, збільшила вартість активів більш ніж в 9 разів до $18,5 млрд, повідомив топ-менеджмент СКМ на прес-конференції в Донецьку в п'ятницю.

«Вже в 2000 році ми прагнули заглянути в 2010 рік, ризикували, інвестуючи в розвиток, відмовляючись від швидких грошей на користь довгострокової вартості», – сказав генеральний директор СКМ Олег Попов, коментуючи досягнутий результат.

У поширених на прес-конференції матеріалах повідомляється, що СКМ нині це – більше 110 підприємств і більше 130 тис. співробітників в Україні, Росії, Європі (Великобританії, Швейцарії, Італії, Болгарії) і США.

СКМ володіє і управляє активами в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері ритейла та нерухомості.

До групи СКМ входять компанії "Метінвест Холдинг", ДТЭК, телекомунікаційна група Vega, «Сьогодні Мультимедіа», ТРК "Україна", "ЕСТА Холдинг", "Український Ритейл" та інші.

100% акцій ЗАТ "СКМ" належать Ринату Ахметову.

Нагадаємо, голова правління компанії Систем Кепітал Менеджмент Олег Попов заявив, що керівництво компанії поки що не аналізувало наслідки ухвалення Податкового кодексу.

97