За розкрадання зброї з університету у Львові кінцеві звинувачення пред’явили 6 особам

21 Березня 2012, 22:09

«Під час слідства, в окреме провадження виділено кримінальні справи за епізодами придбання, носіння, зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів стосовно 6 осіб, яким за поданням прокуратури судом обрано запобіжний захід – взяття під варту, ще одній особі обрано запобіжний захід – заставу», – сказано у повідомленні.

На даний час, пред’явлено обвинувачення начальнику складу озброєння-збройового майстра групи озброєння відділу ресурсного забезпечення університету.

За даними слідства, протягом 2008-2011 років він привласнив зі складу озброєння університету 113 одиниць зброї, а також навчальну зброю та інше майно, внаслідок чого завдав вишу матеріальної шкоди на понад 160 тис. грн.

Справи також порушено проти проректора університету, старших інспекторів групи озброєння університету.

Обвинувачені ознайомлюються з усіма матеріалами кримінальної справи, після чого її буде скеровано до суду.

Щодо трьох ректорів Львівського державного університету внутрішніх справі, які обіймали такі посади протягом 2008-2011 років, прокуратурою відмовлено в порушенні кримінальної справи на підставі ст.6 п.2 КПК України у зв’язку з тим, що у їх діяннях не встановлено складу злочинів у сфері службової діяльності.

Нагадаємо, 13 жовтня прокуратура порушила кримінальну справу за фактом крадіжки зброї з Львівського державного університету внутрішніх справ.

Пізніше було порушено справи проти 13 осіб за підозрою в незаконному зберіганні цієї викраденої зброї.

Досі не встановлено місце знаходження 77 одиниць вогнепальної зброї.

Позначки: