За репресії проти майданівців судитимуть ще одного сумського прокурора

21 Березня 2015, 15:10

Прокуратурою Сумщини до суду направлено обвинувальний акт стосовно ще одного прокурора прокуратури міста Суми, який підозрюється у вчиненні протиправних дій щодо учасників Революції Гідності. Про це повідомила керівник прес-служби обласної прокуратури Наталія Науменко.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний працівник у січні 2014 року під час Революції Гідності притягнув до кримінальної відповідальності завідомо невинних учасників мирних акцій протесту. З цією метою правоохоронець вніс до письмових повідомлень про підозру відомості, що не підтверджувалися наявними в матеріалах кримінального провадження доказами», – розповіла Науменко.

Дії підозрюваного кваліфіковані як притягнення завідомо невинної особи до кримінальної відповідальності, поєднане з обвинуваченням у вчиненні тяжкого злочину та фальсифікацією.

Санкція вказаної статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Нагадаємо, за підозрою у вчиненні протиправних дій щодо учасників сумського Майдану, передбачених ч. 2 ст. 372 КК України, прокуратурою Сумської області до суду було направлено обвинувальний акт стосовно колишнього прокурора прокуратури м.Суми та слідчого Сумського міськвідділу міліції.

Як відомо, Генпрокуратура на початку березня анонсувала, що найближчим часом планує арештувати 200 суддів, причетних до фальсифікування справ щодо учасників Автомайдану та Євромайдану.

Читайте також: За що судять суддів: "політичні вироки", хабарі, сепаратизм, хуліганство.