За пошкодження білбордів із Януковичем порушено 4 справи

11 Січня 2012, 19:53

Зокрема, 5 таких фактів було зареєстровано в столиці, ще по одному – у Волинській та Рівненській областях, Запоріжжі та Львові. У всіх зареєстрованих випадках пошкодження зображення Януковича було здійснено шляхом забруднення фарбою різних кольорів.

За результатами перевірки у 4 випадках (по одному в Київ, Волинській, Запорізькій та Львівській областях) слідчі порушили кримінальні справи за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

«Рішення про порушення кримінальних справ слідчими прийнято, виходячи з того, що дії невстановлених осіб розраховані на публічність, в них наявні грубі порушення громадського порядку, що супроводжувалося винятковим цинізмом, демонстративною зневагою до загальноприйнятих норм моралі та правил поведінки в громадських місцях, пошкодженням майна, а також підривом авторитету Президента України», – сказано у повідомленні.

За рештою повідомлень проводить дослідчі перевірки, за результатами яких буде прийнято обґрунтовані рішення згідно з чинним законодавством.