За півтора року в Україні за тероризм засудили понад 400 осіб

1 Жовтня 2015, 12:10

У період 2014-2015 років слідчими органів внутрішніх справ та органів безпеки проводилося досудове розслідування у понад 9000 кримінальних проваджень за фактами вчинення злочинів проти основ національної безпеки і оборони України, посягання на її територіальну цілісність, а також за фактами створення терористичних груп та організацій, вчинення терористичних актів, фінансування тероризму та інших тяжких і особливо тяжких злочинів, пов’язаних з різними проявами сепаратизму. Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

Зокрема, з лютого 2014 року тільки слідчими органів безпеки повідомлено про підозру 1815 особам, серед яких 88 громадяни Російської Федерації.

За повідомленням, на теперішній час майже 1000 обвинувальних актів стосовно осіб, підозрюваних у вчиненні злочинів зазначеної категорії, направлено до судів.

Крім того, більше 400 осіб вже визнано судами винними у вчиненні цих злочинів та засуджено до різних строків ув’язнення.

Як повідомлялося, 30 вересня луганських депутатів-комуністів заарештували за причетність до сепаратистського псевдореферендуму.