За півроку Єжель придумав три нові свята для армії

9 Червня 2011, 13:29

«Наказом передбачається започаткування та утвердження традиції щорічного відзначення досягнутих показників у наполегливій службі військовослужбовців і роботі працівників органів виховної та соціально-психологічної роботи Збройних Сил України», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Як повідомляє Міноборони, «реалізація цього документу сприятиме підвищенню ефективності і результативності службової діяльності посадових осіб органів виховної та соціально-психологічної роботи всіх рівнів, вихованню у військовослужбовців і працівників вірності військовим традиціям, підтриманню престижу військової служби в цих органах».

Нагадаємо, міністр оборони Михайло Єжель 4 травня підписав наказ “Про встановлення Дня солдатської матері у Збройних Силах України”. День солдатської матері відзначатиметься у Збройних Силах України у другу неділю після Великодня.

Окрім цього, Єжель підписав наказ від 27 грудня 2010 року № 698 «Про встановлення Дня інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України». Згідно з наказом, це свято відзначатимуть 29 грудня.