За останній місяць у зоні АТО загинула рекордна кількість військових – Геращенко

13 Червня 2016, 12:22

Уповноважений президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко заявила про значне погіршення безпекової ситуації на Донбасі та рекордну кількість жертв на фронті за останні чотири тижні. Про це вона повідомила сьогодні, 13 червня, під час круглого столу в Києві.

"Ми маємо зараз абсолютно трагічний період за цей рік – після травневих свят значне збільшення обстрілів, кількості порушень режиму тиші на сході", – сказала Геращенко.

"Ми маємо абсолютно рекордну за останні чотири тижні кількість загиблих та поранених на фронті, в тому числі і серед цивільного населення. І, очевидно, що безпекова ситуація на Донбасі, її значне погіршення є тим ключовим моментом, який не дозволяє говорити про можливість вирішення питань в гуманітарній та економічній сфері, … безпекова ситуація на сході – це є пріоритет", – додала Геращенко.

Нагадаємо, командир Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Андрій Стремпіцький опублікував на своїй сторінці у Facebook допис із фотографіями та позивними чотирьох бійців, які загинули у районі Донецька у ніч на 12 червня.