За ніч терористи обстріляли сили АТО 15 разів

6 Листопада 2014, 08:30

Ситуація в зоні проведення антитерористичної ситуації залишається вкрай напруженою. Про це йдеться у повідомленні прес-центру АТО у Facebook.

«Вночі бойовики 15 разів обстріляли наші позиції в різних районах на сході України.Під вогонь РСЗВ БМ-21 «Град» потрапили наші підрозділи, що дислокуються неподалік населених пунктів Гірське та Золоте. Там бойовики протягом часу вели вогонь, втрат серед українських військових немає», – зазначили в штабі АТО.
Крім того, напруженою залишається ситуація поблизу Дебальцевого, Чернухіного та Горлівки, де вночі бойовики неодноразово обстрілювали позиції силовиків.
«В районі Донецького аеропорту ніч минула спокійно, але бойовики вели артилерійський обстріл наших позицій в Новокалиновому зі сторони Авдїївки», – додали у прес-центрі.

Крім того, поблизу населеного пункту Піски діє снайпер бойовиків, військові працюють над його нейтралізацією.
«На визначеній ділянці траси Бахмутка (Луганська область – ред.) ситуацію контролюють сили АТО, вночі бойовики обстріляли наш блокпост в районі населеного пункту Кримське, з артилерії – Вільхове», – зазначили в повідомленні, додавши, що на півдні Донецької області ситуація також підконтрольна силовикам, а через складні погодні умови прольотів БПЛА бойовиків не зафіксували.

Крім того, у прес-службі наголосили, що сили АТО відкривають вогонь лише у відповідь на провокації бойовиків і виключно за умови, що це не завдасть шкоди мирному населенню.

Нагадаємо, 5 листопада у Донецьку бойовики обстріляли шкільний стадіон поблизу аеропорту. Від обстрілу  загинули два підлітки – 14 та 18 років.