За місяць піротехніки ООС розмінували майже 100 гектарів території Донбасу – Наєв

25 Квітня 2019, 13:32

У четвер, 25 квітня, у Краматорську відбулося засідання колегії Донецької обласної державної адміністрації, під час якого командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив, що за місяць піротехніки ООС розмінували майже 100 гектарів території Донбасу, було знищено понад 80 вибухонебезпечних предметів. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Наєв зазначив, що піротехнічні підрозділи, включені до складу Об’єднаних сил, щодня в середньому очищають декілька гектарів території та знешкоджують усі виявлені вибухонебезпечні предмети.

 

 

Крім того, командувач ООС повідомив, що одним з основних пріоритетів завжди було вирішення гуманітарної питань – відновлення та розбудова зруйнованої під час бойових дій інфраструктури, зокрема – соціальних об’єктів, надання всебічної допомоги місцевому населенню, насамперед – в населених пунктах, які розташовані вздовж лінії зіткнення.

Як зазначається, ведеться постійна робота щодо відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок артилерійських обстрілів збройними формуваннями Російської Федерації у населених пунктах, розташованих поблизу лінії зіткнення.

 

"Всього за час проведення операції було відновлено 305 пошкоджених будинків в населених пунктах Мар’їнка, Красногорівка, Авдіїївка, Торецьк, Залізне, Золоте-4, Зайцеве, Південне та Курдюмівка", – йдеться у повідомленні.

 

Як повідомлялося, Верховна рада України у четвер, 25 квітня, підтримала за основу та в цілому законопроект №10180 про внесення змін до Закону України "Про протимінну діяльність в Україні" щодо удосконалення механізмів залучення фінансування заходів для розмінування на Донбасі.

 

 

98