За фактом вбивства екс-депутата Львівської міськради на полюванні порушили справу

Акценти
3 Листопада 2013, 12:10

Повідомляється, що Панас загинув в одному з мисливських угідь Перемишлянського району Львівської області в день відкриття сезону полювання на копитних.

«Саме сьогодні мисливці полюють з особливим ентузіазмом, оскільки перший, хто добуде дичину, отримає особливу винагороду», – зазначається в повідомленні.

Джерело видання розповіло, що загиблий "в азарті полювання зійшов з номера, в результаті чого потрапив під кулі карабіна іншого мисливця- підприємця "Г". Бізнесмен помер на місці, за лічені хвилини після поранення. За словами товаришів Панаса, поранення було здійснено в сонну артерію на шиї.

За фактом вбивства з необережності порушено кримінальне провадження, справу внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Триває розслідування усіх обставин вбивства.

Андрій Панас народився в 1971 році. Трудову діяльність розпочав у 1995 році, до 2001 року працював на посаді директора в КП Базальт. З 2002 року – на посаді директора в ТОВ Львів Центрбуд. У 1998 році був обраний депутатом Львівської міськради. У 2002 році обирається депутатом повторно. У березні 2006 року був обраний депутатом Львівської міськради за списками партії Реформи і порядок.

Як повідомлялось, у Львівській області 21 вересня під час полювання на качок загинув 62-річний працівник управління комунального майна Львівської обласної ради, якого смертельно поранив працівником одного з управлінь Львівської облдержадміністрації. Про це повідомив представник Львівської обласної ради.

29 червня біля села Почапи Золочівського району, що на Львівщині, під час полювання на кабана начальника Бузького районного управління юстиції  убив  25-річного місцевого жителя.

90