За добу в АТО загинули четверо військових та двоє мирних жителів

2 Грудня 2014, 08:42

За минулу добу терористи здійснили 52 атаки на позиції сил АТО використовуючи артилерійсько-мінометний вогонь. Про це повідомили у прес-центрі АТО.

В зоні Донецького аеропорту протягом ночі активних бойових дій не зафіксовано.

В зону ураження ворожої артилерії потрапили населені пункти: Донецьке, Попасна, Старий Айдар, Кримське, Макарове, Щастя, Станиця Луганська, Сокольники, Піски, Донецьк, Авдіївка, Петровське, Миколаївка, Новобахмутівка, Славне, Невельське, Тоненьке, Мар'їнка, Артемове, Дебальцеве, Майорськ, Шуми, Нікішине.

Протягом доби надійшла інформація про поранення 4 та загибель 2 цивільних осіб.

На Маріупольському напрямку посилено заходи для боротьби із диверсійними групами противника та ворожими БПЛА.

Артилерія сил АТО нанесла 25 вогневих ударів для придушення вогневих позицій бандитів. Наголошуємо, що вогонь у відповідь відкривається лише у тому випадку, коли в зоні ураження не має мирних мешканців.

"Наголошуємо, що вогонь у відповідь відкривається лише у тому випадку, коли в зоні ураження не має мирних мешканців", – йдеться у прес-центрі.

Нагадаємо, за даними штабу АТО, 1 грудня під час перемовин українські та російські військові домовилися про припинення вогню в районі Донецького аеропорту.

Згодом, з 20:00 1 грудня, штаб АТО втратив зв’язок із Донецьким аеропортом.

Як відомо, 2 грудня керівник переговорної групи від української сторони Володимир Аскаров та керівник групи від російської сторони Алєксандр Лєнцов знову обговорять ситуацію довкола Донецького аеропорту.