За добу Широкине п’ять разів обстріляли з мінометів

16 Березня 2015, 11:47

15 березня терористи п'ять разів обстріляли Широкине з забороненої зброї. Про це пише "Оборона Маріуполя" на Facebook.

"Упродовж 15 березня бойовики п'ять разів обстріляли позиції сил АТО поблизу Широкиного та двічі поблизу Чермалика. Обстріли проводилися зі стрілецької зброї та 120-мм міннометів, які заборонені до застосування мінськими домовленостями", – зазначається у тексті.

"Уночі з 15 на 16 березня з 00.47 до 01.15 знову обстрілювали Широкине зі стрілецької зброї, пізніше з 06.35 до 07.30 зі стрілецької зброї були обстріляні позиції в цьому ж населеному пункті", – додає штаб.

Зазначається, що втрат серед військових немає.

Вранці 16 березня о 05.00 , повідомляє "Оборона Маріуполя", зафіксовані польоти 6 БПЛА бойовиків у районі Красноармійського, Талаковки, Черненка.

Розвідка сектору "М" інформує про скупчення деякої кількості техніки російських окупаційних військ на тимчасово непідконтрольній Україні території, а саме в районі Новоазовська. Також спостерігається переміщення техніки бойовиків у межах підконтрольної їм території.

Згідно з повідомленням, ситуація  під повним контролем. Будь-яких наступальних дій бойовики не вчиняють. Кількість техніки, яка зосереджена в околицях Новоазовська, небезпеки для Маріуполя не несе.

"Сили АТО сектору "М" мають у розпорядженні достатньо ресурсів для відбиття можливої атаки", – резюмує ОМ.

Як повідомлялося, бойовики концентрують сили на підступах до Широкиного. 

Нагадаємо, за ніч бойовики 12 разів відкривали вогонь.