За Добкіна внесли заставу у розмірі 50 мільйонів гривень

19 Липня 2017, 13:19

Друзі народного депутат Михайло Добкіна з партії "Опозиціний блок" внесли за нього заставу у розмірі 50 мільйонів гривень. Про це написала на своїй сторінці у Facebook колишній народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко.

Зокрема. вона підтвердила, що відсутні 20 мільйонів гривень вніс член партії Опозиційний блок Борис Колесніков. Раніше першу частину застави в 30 млн вніс колега Добкіна по фракції Вадим Новинський.

Раніше Добкін заявив, що нардеп Вадим Новинський вніс за нього частину застави – 30 млн гривень.

Нагадаємо, 15 липня Печерський райсуд вирішив узяти під варту на два місяці народного депутата від "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна з можливістю внесення застави у розмірі 50 млн гривень.

Як повідомлялося 29 червня генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Михайла Добкіна. За його словами, в діях Добкіна "вбачаються ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок у Харкові нормативною вартістю понад 220 млн грн".

13 липня Верховна Рада підтримала три подання генпрокурора про надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна.

14 липня ГПУ вручила Добкіну повідомлення про підозру.