За день терористи двічі відкривали вогонь — АТО

28 Грудня 2014, 20:39

Протягом дня 28 грудня терористи, що орудують на Донбасі, двічі атакували позиції українських силовиків. Про це повідомили на сторінці прес-центру АТО у Facebook.

“Сьогодні ситуація в зоні проведення антитерористичної операції відзначається відносним затишшям. Протягом дня бойовики незаконних збройних формувань здійснили всього два провокаційні обстріли сил АТО”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, об 11 ранку під 15-хвилинний мінометний обстріл потрапили позиції українських військових в районі населеного пункту Кримське, а о 12 годині терористи здійснили кілька пострілів по блокпосту в районі населеного пункту Нижнє.

Українські воїни продовжують впевнено утримувати свої позиції, забезпечують безпеку цивільного населення та всебічно сприяють відновленню миру на Донбасі. Зокрема, протягом дня військовослужбовці Збройних сил доставляли до населених пунктів Донеччини вантажі з гуманітарною допомогою, яка надійшла від імені Президента України та міського голови Запоріжжя”, – резюмували в прес-центрі.

Нагадаємо, минулої ночі бойовики вдруге поспіль не відкривали вогню.

Як відомо, учора вдень терористи відкривали вогонь 9 разів.