За час виборчої кампанії Азаров об’їздив пів-України, де відкрив щонайменше 14 об’єктів

15 Жовтня 2012, 18:56

Так, за інформацією урядового порталу, 2 серпня Азаров побував з одноденною робочою поїздкою в Запорізькій області, де, зокрема, відвідав водопровідну станцію.

9 серпня прем'єр побував на Сумщині. В обласному центрі взяв участь, зокрема, у церемонії введення в експлуатацію житлового будинку та вручив ключі сім'ям, які беруть участь у програмі "Доступне житло". 14 серпня Азаров побував в Одеській області. Зокрема, взяв участь у відкритті бази відпочинку «Феміда» у смт Затока.

На Полтавщину Азаров з'їздив 16 серпня, де відвідав Сорочинський ярмарок, а також оглянув місцеві підприємства та навчальні заклади.

Відкриття новозбудованої автостанції «Видубичі» в Києві 23 серпня також не обійшлося без прем'єра. А вже через день він поїхав на Луганщину, де відкрив два дитячих будинків сімейного типу та вручив обладнання й автотранспорт сім'ям.

27 серпня Азаров взяв участь у церемонії відкриття заводу металоконструкцій «Сталтех» у м. Бровари Київської області. 

Наступного ж дня він вручив ключі від квартир мешканцям Миколаєва, а також подарував їм побутову техніку та іграшки дітям. Крім цього, Азаров відкрив обласний краєзнавчий музей.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, 6 вересня прем'єр з робочою поїздкою був на Харківщині, де відкрив другу чергу Юліївського нафтогазоконденсатного родовища.

На Донеччину Азаров поїхав 7 вересня, де відкрив спортивний комплекс та оглянув басейн, тренажерний та фітнес-зали. А 21 вересня він відбув з одноденною робочою поїздкою до Тернопільської області. Він взяв участь у відкритті тепличного комплексу, а новозбудованій Синьківській школі подарував комп’ютерний комплекс, повідомляє його прес-служба.

На Полтавщині 22 вересня Азаров відкрив новий корпус юридичного інституту Національного університету "Юридична академія імені Ярослава Мудрого" та  прочитав лекцію студентам цього вишу.

Азаров знову відвідав Луганщину 29 вересня. Під час поїздки, зокрема, взяв участь у відкритті відділення кардіохірургії обласної клінічної лікарні.

4 жовтня на Кіровоградщині у смт. Смоліно Маловисківського району Азаров взяв участь у закладенні символічного каменя з нагоди початку будівництва заводу з виробництва ядерного палива.

Ключі від 32 патрульних автомобілів Азаров вручив в Одесі 9 жовтня.

У Кривому Розі на Дніпропетровщині він взяв участь в урочистому відкритті проспекту та запуску трамваю по безшумній колії 11 жовтня, а також вручив ключі та сертифікати на автомобілі центрам первинної медико-санітарної допомоги.

Водночас Віктор Янукович з початку виборчої кампанії відвідав 8 областей: Харківську (22 серпня), Донецьку (29 серпня), Дніпропетровську (11 вересня, 4 жовтня), Одеську (18 вересня), Миколаївську (21 вересня),  Запорізьку (4 жовтня), Херсонську (11 жовтня), 10 жовтня з'їздив у село Крушинка Васильківського району на Київщині.

Нагадаємо, Микола Азаров очолює список Партії регіонів. Прем'єр взяв лише на один день – 12 жовня відпустку для агітації.

Як відомо, виборча кампанія стартувала 30 липня. Вибори до Верховної Ради відбудуться 28 жовтня.