З зони АТО виїхало майже півмільйона українців

16 Листопада 2014, 16:07

З району проведення АТО до інших регіонів переселено понад 445 тис. 176 осіб, у тому числі 122,6 тис. дітей, 87 тис. інвалідів та осіб похилого віку. Про це повідомив речник ІАЦ РНБО Андрій Лисенко. 

За його словами, наразі в Артемівську та Артемівському районі Донецької області тимчасово мешкає близько 49 тисяч вимушених переселенців (переважно пенсіонери з Горлівки та Дебальцевого).

"Вони  активно надають до місцевого Управління пенсійного фонду України документи на оформлення соціальних виплат", – повідомив Лисенко.

Аналогічна ситуація – у Костянтинівці, де перебуває близько 59 тисяч внутрішньопереміщених осіб.

За словами речника РНБО, за весь період проведення АТО медичну допомогу отримали понад 78 тис. дорослих та 56 тис. дітей з тимчасово переміщених осіб з Луганської та Донецької областей.

"70% дорослих і 65% дітей переселенців взято на медичний облік. У жінок, які тимчасово переміщені з Луганської та Донецької областей, за добу народилося 9 немовлят, а за весь час – 1 тис. 755 дітей", – зазначив Лисенко. 

Як повідомлялось, до органів Пенсійного фонду України з питань переоформлення пенсій і соціальних виплат звернулися понад 600 тисяч вимушених переселенців.