З телеканалу “Інтер” йдуть люди Льовочкіна

26 Грудня 2013, 18:33

За інформацією видання, з телеканалу звільнились директор «Національних інформаційних систем», яка виробляє новини, Назім Бедіров, виконавчий директор НІС Лаврентій Малазонія та  Ігор Шувалов, яких пов'язують з  головою Адміністрації президента Сергієм Льовочкіни.

Лаврентій Малазонія вже написав заяву на звільнення, а Назім Бедіров планує це зробити після відпустки.

Вони  не коментують свої рішення, але їхні колеги зазначають, що вони не захотіли робити цензуровані новини.

У прес-службі телеканалу «Інтер» наразі не коментують цю інформацію. В той же час на сайті оголошено, що  керівником НІСу, який виробляє «Новини», «Подробности» і «Подробности недели» буде Антон Нікітін, який наразі виконує обов'язки головного редактора і є членом правління телеканалу «Інтер». Він очолював новинний блок у 2007-2009 роках.

Окрім того тележурналіст  Ольга Червакова повідомила, що залишає телеканал «Інтер».

Червакова зазначила, що написала заяву на звільнення з 27 грудня. «Одна команда людей прийшла, інша пішла, це був командний вибір. Я не вживаю слово "цензура", у мене наразі немає підстав говорити про неї, бо при попередньому керівництві на мене не здійснювалося тиску», – сказала вона.

Як відомо, 1 лютого компанія K.H. Media Limited Валерія Хорошковського уклала угоду з продажу 100% акцій компанії Inter Media Group Limited компанії GDF Media Limited Дмитра Фірташа, виходячи з оціночної вартості $2,5 млрд.

7 лютого стало відомо, що Сергій Льовочкін стане партнером Фірташа в купівлі медіагрупи «Інтер». Льовочкіну належатиме частка 20%, яку він передасть в управління GDF Media Limited. Мажоритарним акціонером буде компанія Фірташа.

Нагадаємо також, що 30 листопада ЗМІ повідомили, що Льовочкін подав у відставку з посади глави АП.  За інформацією джерел, рішення Льовочкіна начебто було викликане незгодою з діями міліції щодо розгону Євромайдану в центрі Києва.

Згодом Льовочкін пояснив, що Янукович відхилив його прохання про відставку.