З Сектора Гази по Ізраїлю випустили 370 ракет, понад 50 людей поранені

13 Листопада 2018, 08:40

Збройні сили Ізраїлю (ЦАХАЛ) повідомили, що 12 листопада зі сторони Сектора Гази по ізраїльській території було випущено близько 370 ракет, унаслідок чого постраждало щонайменше 53 людини, у відповідь Ізраїль завдав ударів по 70 об'єктам на палестинській території. Про це повідомляє Армія оборони Ізраїлю.

 

 

Зокрема, як зазначається, масований ракетний обстріл з Сектору Гази був здійснений з 16:00 до 22:00 за місцевим часом. Водночас десятки ракет були збиті системою ПРО "Залізний купол", більшість ракет впали на відкритій місцевості.

 

 

 

 

Своєю чергою, ВПС Ізраїлю завдали ударів по 70 об'єктам на палестинській території. Зокрема, у результаті авіаударів було знищено будівлю офіційного телеканалу палестинського ісламістського руху ХАМАС у Секторі Газа Al-Aqsa TV і готель Al-Amal, який, за даними ізраїльських військових, використовується для тренувань членів ХАМАС. Як повідомив сам канал, ВПС Ізраїлю випустили по їхній будівлі п'ять ракет.

 

 

 

 

За даними національної медичної служби Ізраїлю Magen David Adom, у Ізраїлі в результаті ракетного обстрілу вже постраждали 53 людини. А саме – у критичному стані перебуває військовослужбовець і 60-річна жінка, один чоловік з пораненням середньої тяжкості, ще 23 – отримали легкі поранення, а 27 – постраждали від стресу.

 

 

 

Нагадаємо, 11 листопада спецназ армії оборони Ізраїлю провів операцію в місті Хан-Юніс у Секторі Гази, унаслідок чого загинув ізраїльський солдат та семеро палестинців, серед яких – командувач місцевого воєнізованого крила радикального палестинського ісламістського руху ХАМАС Нур Ель-Діна Бараки.