З полону бойовиків звільнили ще одного заручника

24 Січня 2018, 16:02

З полону бойовиків звільнили українського військовослужбовця Романа Савкова, якого утримували в Макіївській колонії. Про це повідомила учасниця мирних переговорів у Мінську, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

 

"Щойно СБУ доповіли президенту П. Порошенку, що звільнено українського заручника, військовослужбовця Романа Савкова… Його захопили пораненого, утримували в Макіївській колонії, в нього цукровий діабет і йому не давали ліків, було значне погіршення здоров‘я", — йдеться у повідомленні. 

 

За її словами, він прийде лікування у військовому госпіталі.

 

Раніше Геращенко повідомляла, що у найближчі дні має відбутися звільнення із полону терористів українського військового. 

 

Як повідомлялось, 27 грудня відбулося звільнення українських заручників. Частина українців, які перебували у полоні "ЛНР", були звільнені на підконтрольній українській владі території поблизу Майорська, інша частина заручників із так званої «ДНР» – поблизу Горлівки, на окупованій території. За даними віце-спікера Верховної Ради Ірини Геращенко, під час обміну було звільнено 73 українці. Крім того, Україна передала представникам ОРДіЛО 233 із 306 осіб, які були у списку. Інші відмовилися від обміну з низки причин. Близько першої години ночі 28 грудня в міжнародному аеропорту "Бориспіль" приземлилися два літаки зі звільненими з полону ОРДіЛО українцями.