З початку року в Україні застрелили 5 бізнесменів і “кримінальних авторитетів”

21 Травня 2012, 14:44

Протягом лютого-квітня в Україні були застрелені кримінальний «авторитет» Микола Бінько, відомий як «Коля Ребенок», дніпропетровський підприємець, партнер співвласника групи «Приват» Геннадій Аксельрод, кримінальний авторитет із Красного Луча (Луганська обл.) Ісмаїл Бузяков, миколаївський бізнесмен Анатолій Баталов, відомий у кримінальному світі під прізвиськом «Тоха».

Крім того, на Луганщині були застрелені підприємець з дружиною з Первомайська.

Разом з тим троє осіб були вбиті 1 травня в перестрілці в Києві. Конфлікт виник між директором і працівниками СТО.

Тим часом активно застосовують зброю і чиновники, як діючі так і колишні, а також їхні родичі.

Зокрема, у січні стрілянину в місцевому кафе влаштував чиновник Ужгородської міськради. А в лютому був затриманий чиновник однієї з держустанов столиці, який поранив з пістолета 2 дівчат за те, що вони, ховаючись від морозу в під'їзді, заважали йому своїми розмовами. 

Між тим у Харкові відкрили справу на колишнього офіцера міліції, який стріляв у двох хлопців, не поділивши з ними дорогу. Крім того, міліція порушила кримінальну справу за фактом обстрілу сином слідчого прокуратури Луганської області автомобіля головного редактора радіо «Перець FM» у Луганську.

Наприкінці березня у передмісті Києва внаслідок обстрілу машини постраждав заступник голови правління одного з київських банків.

Нещодавно просто у центрі столиці серед білого дня двоє невідомих обстріляли із травматичної зброї автомобіль Lada (ВАЗ-2110), поранивши водія і пасажира. Перед цим останні відвідали одне з банківських відділень. Однак, за даними МВС, з авто нічого не зникло.

Крім того, у Луганську затримали чоловіка 1983 р.н., який, як зазначили у міліції, з хуліганських мотивів обстріляв автомобіль зі стартового пістолета, переробленого для стрільби гумовими кулями.

Не оминають повідомлення про застосування зброї і політиків. ВО «Свобода» цього року повідомила про обстріл будинку голови Сокальської міськорганізації партії, а також про те, що в лютому стріляли в директора Асоціації дослідників Голодомору Олександра Ушинського.

Зазначимо, що нерідко дістається і офісам партій, як провладних, так і опозиційних.

Між тим у Тернополі невідомі обстріляли з пневматичної зброї квартиру заступника редактора місцевої газети «Вільне життя плюс».

Однак найбільш вражаючими є випадки, коли люди застосовують зброю у побутових конфліктах.

«Дикий» випадок стався у лютому на Черкащині, де після виниклого непорозуміння між сім'ями рано вранці представники однієї сторони конфлікту обстріляли з автоматичної зброї будинок і автомобіль іншої сторони. При цьому у будинку перебувало троє неповнолітніх дітей.

Ще один кричущий випадок стався нещодавно у Києві: пасажир Київського метрополітену відмовився поступитися місцем жінці похилого віку і отримав гумову кулю в живіт.

У Запоріжжі ж стався збройний конфлікт між водіями маршрутного мікроавтобуса і автомобіля «Ланос», в результаті якого останній обстріляв маршрутку з травматичної зброї.

За даними міліції, цьогоріч неодноразово сварки у кафе чи на дискотеках теж закінчувалися стріляниною. А у Сімферополі чоловік вирішив постріляти на честь Дня Перемоги. Сам він на затримання відреагував так: «Ну, сьогодні свято, ну, маю право три рази стрельнути в повітря, і що? Пацан якийсь злякався і подав заяву».

Позначки:
100