З початку Євро-2012 у Львові зареєстрували 11 злочинів за участю фанів

20 Червня 2012, 18:41

"З 8 по 19 червня зареєстрували 11 злочинів, пов'язаних з Євро-2012, з них 10 вже розкритими", – сказав Рудяк. За його словами, 3 злочини здійснені проти іноземних громадян – два пограбування і крадіжка. Нерозкритими залишається один випадок пограбування, коли в іноземця відняли гроші та мобільний телефон.

Що стосується ще одного пограбування, коли був пограбований фотокореспондент з Румунії, то Рудяк зазначив, що міліція затримала трьох підозрюваних і вилучила речові докази. У той же час, двох з них Галицький районний суд Львова постановив відпустити на підписку про невиїзд.

За словами Рудяка, прокуратура вже подала апеляцію на це рішення. "Відібрані речі були номерними, а вилучені в підозрюваних речі співпадають з речами, які відняли", – сказав начальник міліції Львівської області.

Крім того, за його словами, міліція затримала 4 кишенькових злодіїв, двох з них – в фан-зоні. В даний час громадський порядок у Львові охороняє лише місцева міліція, більше 1300 співробітників ОВС з п'яти сусідніх областей поїхали додому.

Як повідомлялося раніше, міліція радила іноземним вболівальникам не ходити вночі поодинці, а також застерігало іноземних уболівальників від кишенькових злодіїв і псевдоінспекцій ДАІ.

Позначки: