З окружкому Іллєнка та Гереги зник вирішальний протокол

30 Жовтня 2012, 19:09

За словами Іллєнка, цей протокол – вирішальний для результатів на цьому окрузі.

У соцмережі Facebook він опублікував фото цього протоколу.

За його словами, на цій дільниці він набрав 539 голоси, а Герега – 428.

"Але в останній момент з'явився "уточнений протокол", в якому все навпаки – Герега 539, Іллєнко – 428!" – пише "свободівець".

Невідомі особи змогли винести цей протокол з архіву, прорватися через кордон «свободівців» та втекти в невідомому напрямку.

Міліція на цей інцидент не відреагувала. Натомість правоохоронці заблокували ряд входів та виходів з ОВК, тому «свободівцям» і окремими журналістам довелося виходити на вулицю через вікно.

У будівлі окружкому періодично виникають бійки між "свободівцями" та представниками Гереги. Наразі в конфлікт втрутилися працівники спецпідрозділу "Беркут".

Нагадаємо, раніше Іллєнко заявляв про фальсифікацію, зокрема, підміну його результату по одній з дільниць з результатом Галини Гереги. 

На цьому окрузі сталися сутички між представниками "Свободи" і міліцією, а пізніше між "свободівцями" та невідомими молодиками.

Як повідомлялося, за результатами опрацьованих 98,73 % протоколів на виборчому окрузі №215, Галина Герега набирає 33,12% голосів, Андрій Іллєнко – 32,99%.

Читайте також: 13 "гарячих" округів Києва та області