З новопризначеним адвокатом Маркова вже намагалися зв’язатися представники посольства Росії – ЗМІ

13 Серпня 2015, 08:12

В Італії не працюють державні установи через велике свято, тому адвокат зможе зустрітися з затриманим екс-депутатом Ігорем Марковим лише за кілька днів.

Захисника звуть Роберто Сантамарія.

Марков побачить його вранці в суботу або ж у понеділок. Це зумовлено календарем. В Італії нині велике свято, і установи просто не працюють.

Читайте також: У Маркова під час затримання в Італії знайшли паспорт РФ – ЗМІ

Таке пояснення надав сам адвокат. Також Сантамарія розповів, що з ним намагалися зв'язатися представники посольства Росії. Однак предметної розмови поки що не відбулося. 

Нагадаємо, Італія надала Маркову безкоштовного адвоката.

Як повідомлялося, 12 серпня Інтерпол затримав екс-регіонала Ігоря Маркова в Італії.

Позбавленому мандата народному депутату Маркову інкримінували організацію і вчинення побиття учасників пікету в Одесі. За даними міліції, йшлося про події 2007 року, коли біля Одеської облдержадміністрації відбувалися пікети проти встановлення в місті пам'ятника Катерині ІІ.

У грудні 2014 року МВС оголосило Маркова в розшук.

Також нагадаємо, що на початку серпня 2015 року Марков виступив на прес-конференції в Москві як член так званого «Комітету порятунку України», очолюваного колишнім прем'єром України Миколою Азаровим.

Крім того, після затримання Маркова в Італії «Комітет порятунку України» в особі Азарова закликав італійську владу та Інтерпол звільнити свого соратника.