З Мар’їнки у бік окупованого Донецька запустили прапор України та листівки

14 Жовтня 2019, 14:18

До Дня захисника у неділю, 13 жовтня,  з Мар'їнки в бік окупованого Донецька запустили 25-метровий прапор України. Про це повідомила  перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк у Facebook.

 

 

"Сьогодні був сильний вітер у бік Донецька:), і донбаські патріоти зранку виїхали в Мар'їнку запустити українцям Донецька привітання з Днем захисника – 25-метровий прапор. Причепили до нього сотню куль, надутих воднем. Прапор зшила традиційно та пані Таня, що викрала українського офіцера з полону (кажуть — тупо зайшла й вивела). Навздогін на кулях підняли ящик із листівками, і вітер поніс їх туди ж — там, над Донецьком, він розкриється (спрацює механізм, вигаданий умільцем із позивним "Борода") – і посиплеться на місто. Там важлива інформація, телефони для зв'язку й слова про те, що Україна тут, вона думає про вас, українці Донецька!" – зазначила вона.

 

 

За словами Герасим'юк, "вітер весело й сильно підняв прапор над замінованим полем і поніс подарунок на місто — і одразу почулася кулеметна черга".

 

Минулого разу, додала вона, прапор збивали над рікою й дострілювали у воді, щоби потонув.

 

"Цілили й розстрілювали довго, й один бойовик писав із матюками в мережах, що укропи шлють прапор на броньованих кульках:). Коли вже я сідала в потяг на Київ, друзі повідомили, що отримали з Донецька сигнал: прапор бачать! … Зі святом! Люблю тебе, Донбас! Не зможу тепер без тебе!" – зазначила вона.

 

Як повідомлялося, в Україні у понеділок, 14 жовтня, відзначають День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці.