З’явилися фото української самохідної артилерійської установки “Богдана”

10 Серпня 2018, 13:28

У мережі з'явилися перші фото нової самохідної артилерійської установки (САУ) "Богдана". Відповідні світлини опублікував помічник міністра оборони Юрій Бірюков у Facebook. 

 

Очікується, що на параді до Дня незалежності у Києві вперше покажуть нову САУ "Богдан" з потужною 155-міліметровою гарматою.

 

Раніше стало відомо, що у Києві у День незалежності України 24 серпня під час військового параду Хрещатиком крокуватимуть підрозділи від 15 країн-партнерів. 

 

Як повідомлялося, 24 серпня 2018 року у військовому параді з нагоди 27-Ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності візьме участь 4500 військовослужбовців і 250 одиниць військової техніки. 

 

Перша спільна репетиція Збройних сил України та інших силових структур до заходу на честь Дня Незалежності України відбулася на території авіаційного заводу імені Антонова 1 серпня.

 

Нагадаємо, у 2017 році у військовому параді у День Незалежності України взяли участь понад чотири тисячі українських військовослужбовців, а також 10 іноземних підрозділів, 9 із яких представляють країни НАТО, та щонайменше 11 міністрів оборони.