З’явилося відео спроби “каруселі” на місцевих виборах у Львові

25 Жовтня 2015, 22:30

У Львові спостерігачі громадської мережі ОПОРА зафіксували спробу «каруселі». Про це свідчить відео, опубліковане ОПОРою.

«Мобільна група спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Львові виїхала зафіксувати факт видачі бюлетенів стороннім особам. Інцидент виявлено на дільниці №461910 по вул. Патона, 7 (11 округ до Львівської міської ради). Виборці з інших округів підходили з паспортом зі спеціальною позначкою "П" до конкретного члена дільничної комісії, який видавав особам бюлетені. Член ДВК, який вчиняв правопорушення – Анна Гумен, суб'єкт подання уточнюється», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: В ОПОРі розповіли про найпоширеніші порушення, зафіксовані під час голосування – інфографіка

За словами очевидців, псевдовиборцям обіцяли 300 грн у разі, якщо вони отримають бюлетень, зроблять позначку у потрібному місці, зафіксують волевиявлення та вкинуть бюлетень у скриньку.

«Спостерігачі ОПОРИ зняли відео щодо інциденту на Патона, 7 (школа №15), де зафіксувано "карусель". Підставні особи – представники однієї з політичних партій – показують, яким чином отримали бюлетень. На відео видно, що місце реєстрації виборця не співпадає з межами округу, до якого входить дільниця», – повідомили в ОПОРі.