З’ясувалось, що Симоненку приписували сусідній будинок (ФОТО)

2 Грудня 2010, 10:50

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко з дружиною мешкає у триповерховому будинку в селі Мостище на Київщині. Про це газеті «Сегодня» повідомив сусід головного комуніста України Костянтин Жураковський.

З’ясувалось, що будинок з вежами по вулиці Щорса, 114 в селі Мостище, про який раніше, як про будинок Симоненка повідомляли ЗМІ, насправді належить Жураковському.

А особняк Симоненка знаходиться поруч, через огорожу (вул. Щорса, 116) – він оформлений в схожому стилі (тільки без куполів і веж на даху) і такого ж бежевого кольору

Жураковський розповів, що з лідером комуністів не знайомий, хоча іноді його зустрічав.  Через незвичайний екстер'єр і живописний пейзаж (довкола сосновий ліс) будинок Жураковського часто приваблює кіношників.

А ось особняк Петра Симоненка «обличчям» дивиться не на дорогу, а вниз — на колишні радгоспні луги. З цього боку у нього три поверхи. І всю його розкіш добре видно саме знизу: балюстради з мармуровими поручнями, тераса, підземний гараж. Від сторонніх очей будинок Симоненка захований за червоним цегляним парканом. До речі, до його ділянки примикає ще один, поки не забудований. Біля дороги, поряд з парканом — дот часів Великої Вітчизняної.

Нагадаємо, сам Симоненко публікації в ЗМІ про свій будинок в Мостищі називає політичною провокацією. За його словами, ділянка землі належить його синові Андрію, і сам він не має до нього відношення. Проте, жителі навколишніх будинків періодично зустрічають лідера комуністів і його дружину Оксану Ващенко на цій ділянці.