З 20 грудня у Києві продовжать чотири тролейбусних маршрути

16 Грудня 2016, 20:59

З 20 грудня 2016 року в Києві продовжать і внесуть зміни в маршрут руху тролейбусів маршрутів № 1 "Вулиця Маршальська – вулиця Жилянська", № 11 "Національний музей народної архітектури та побуту України – вулиця Маршальська", № 50 "Вулиця Милославська – ст. м "Либідська", № 50к "Вулиця Милославська – Дарницька площа". Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Такі зміни вносяться в рамках реалізації рекомендацій Світового банку щодо оптимізації мережі маршрутів громадського транспорту міста Києва,.

"Світовий банк є нашим стратегічним партнером, втілюючи рекомендації якого ми покращуємо і оновлюємо наземний громадський транспорт. Зокрема, з 20 грудня подовжуємо 4 тролейбусних маршрути, об'єднуючи кілька районів столиці, при цьому ми робимо маршрути більш зручними, і одночасно економлячи не тільки час поїздки, але і засоби пасажирів", – зазначив генеральний директор КП "Київпастранс" Дмитро Левченко.

Він зазначив, що в січні 2017 року на новорічні свята планується впровадити нічний автобусний маршрут № 137, а згодом, коли буде отримано новий рухомий склад, – автобусні маршрути №№ 118, 119.

Так, в русі проходження тролейбусів маршрутів № 1, № 11, № 50 та № 50к вносяться зміни:

  • Тролейбуси маршруту № 1 "Вулиця Маршальська – вулиця Жилянська" курсуватимуть від ін. Науки через бульвар Дружби Народів на вул. Жилянську і назад.
  • Тролейбуси маршруту № 11 "Національний музей народної архітектури та побуту України – вулиця Маршальська" курсуватимуть з вул. Академіка Заболотного через просп. Голосіївський на просп. Науки і назад.
  • Тролейбуси маршруту № 50 курсуватимуть з вул. Милославської до ст. м "Либідська" і назад. На даний момент тролейбус курсував до Дарницької площі.
  • Тролейбуси маршруту № 50к "Вулиця Милославська – Дарницька площа" курсуватимуть з Троєщини до Дарницької площі, раніше маршрут закінчувався в районі станції метро "Дарниця".

Крім того, з 20 грудня 2016 року закривається рух тролейбусів маршруту №46 "Вулиця Маршальська – Голосіївський парк". Також перейменовуються зупинки автобусів маршруту №46 і тролейбусів маршрутів №№ 29, 50, 50 копійок, а саме:

  • зупинка "Металобаза", яка розташована на вул. Визволителів, – на "Парк "Перемога";
  • зупинка "Вулиця Попудренка", яка розташована на вул. Будівельників, – "ст. м "Дарниця".

Також, з 20 грудня відміняється зупинка автобусів маршруту № 45 "Вулиця Григоренка – ст. м "Дарниця" і "Вулиця Попудренка" в напрямку ст. м "Дарниця".

Нагадаємо, уже до новорічних свят у столиці розпочне роботу перший нічний маршрут № 137.