Визначені переможці у 211 мажоритарних округах

Акценти
1 Листопада 2012, 15:12

100% протоколів опрацювали у 211 округах. На цих округах перемогли 112 кандидатів від Партії регіонів, 40 самовисуванців, 35 представники ВО «Батьківщина», 11 кандидатів від ВО «Свобода», 6 – від УДАРу, 3 – від Єдиного Центру, 2 – від Народної Партії і по одному представнику партії «Союз» і Радикальної Партії.

Кандидати-мажоритарники, які перемогли на виборах:

АР Крим

– ОВО №1 – Віталіна Дзоз, Партія регіонів

– ОВО №2 – Лев Миримський, Партія «Союз»

– ОВО №3 – Олена Нетецька, Партія регіонів

– ОВО №4 – Олег Парасків, Партія регіонів

– ОВО №5 – Валентина Лютікова, Партія регіонів

– ОВО №6 – Юлія Льовочкіна, Партія регіонів

– ОВО №7 – Сергій Брайко, Партія регіонів

– ОВО №8 – Борис Дейч, Партія регіонів

– ОВО №9 – Олександр Нечаєв, Партія регіонів

– ОВО №10 – Григорій Груба, Партія регіонів

Вінницька область

– ОВО №12 – Петро Порошенко, самовисуванець

– ОВО №13 – Микола Катеринчук, ВО «Батьківщина»

– ОВО №14 – Віктор Жеребнюк, самовисуванець

– ОВО №15 – Микола Джига, Партія регіонів

– ОВО №16 – Оксана Калетник, самовисуванка

– ОВО №17 – Григорій Заболотний, самовисуванець

– ОВО №18 – Григорій Калетнік, самовисуванець

Волинська область

– ОВО №19 – Євген Мельник, ВО «Свобода»

– ОВО №20 – Сергій Мартиняк, самовисуванець

– ОВО №21 – Степан Івахів, самовисуванець

– ОВО №22 –Ігор Палиця, самовисуванець

– ОВО №23 – Ігор Єремеєв, самовисуванець

Дніпропетровська область

– ОВО №24 – Яків Безбах, самовисуванець

– ОВО №25 –Ігор Циркін, Партія регіонів

– ОВО №26 – Іван Ступак, Партія регіонів

– ОВО №27 – Олександр Момот, Партія регіонів

– ОВО №28 – Євгеній Морозенко, Партія регіонів

– ОВО №29 – Віктор Бутківський, Партія регіонів

– ОВО №30 – Костянтин Гузенко, Партія регіонів

– ОВО №31 – Костянтин Павлов, Партія регіонів

– ОВО №32 – Юрій Любоненко, Партія регіонів

– ОВО №33 – Вячеслав Задорожний, Партія регіонів

– ОВО №34 – Сергій Глазунов, Партія регіонів

– ОВО №35 – Андрій Шипко, Партія регіонів

– ОВО №36 – Артур Мартовицький, Партія регіонів

– ОВО №37 – Дмитро Шпенов, Партія регіонів

– ОВО №38 – Микола Солошенко, Партія регіонів

– ОВО №39 – Юрій Самойленко, Партія регіонів

– ОВО №40 – Олег Царьов, Партія регіонів

Донецька область

– ОВО №41 – Олександр Бобков, Партія регіонів

– ОВО №42 – Тетяна Бахтеєва, Партія регіонів

– ОВО №43 – Валентин Ландик, Партія регіонів

– ОВО №44 – Микола Левченко, Партія регіонів

– ОВО №45 – Юхим Звягільський, Партія регіонів

– ОВО №46 – Сергій Клюєв, Партія регіонів

– ОВО №47 – Олексій Азаров, Партія регіонів

– ОВО №48 – Юрій Боярський, Партія регіонів

– ОВО №49 – Денис Омельянович, Партія регіонів

– ОВО №50 – Леонід Байсаров, Партія регіонів

– ОВО №51 – Анатолій Гончаров, Партія регіонів

– ОВО №52 – Ігор Шкіря, Партія регіонів

– ОВО №53 – Леонід Литвинов, Партія регіонів

– ОВО №54 – Владислав Лук’янов, Партія регіонів

– ОВО №55 – Валерій Омельченко, Партія регіонів

– ОВО №56 – Віталій Борт, Партія регіонів

– ОВО №57 – Сергій Матвієнков, Партія регіонів

– ОВО №58 – Олександр Білий, Партія регіонів

– ОВО №59 – Олександр Васильєв, Партія регіонів

– ОВО №60 – Олександр Риженков, Партія регіонів

– ОВО №61 – Андрій Пономарьов, Партія регіонів

Житомирська область

– ОВО №62 – Геннадій Зубко, ВО «Батьківщина»

– ОВО №63 – Анжеліка Лабунська, самовисуванка

– ОВО №64 – Володимир Пехов, Партія регіонів

– ОВО №65 – Володимир Литвин, Народна Партія

– ОВО №66 – Віталій Журавський, Партія регіонів

– ОВО №67 – Віктор Развадовський, самовисуванець

Закарпатська область

– ОВО №68 – Василь Ковач, Партія регіонів

– ОВО №69 – Віктор Балога, Єдиний Центр

– ОВО №70 – Михайло Ланьо, Партія регіонів

– ОВО №71 – Павло Балога, Єдиний центр

– ОВО №72 – Василь Петьовка, Єдиний Центр

– ОВО №73 – Іван Бушко, Партія регіонів

Запорізька область

– ОВО №74 – Ярослав Сухий, Партія регіонів

– ОВО №75 – Сергій Кальцев, Партія регіонів

– ОВО №76 – Євген Карташов, Партія регіонів

– ОВО №77 – Вячеслав Богуслаєв, Партія регіонів

– ОВО №78 – Олександр Пономарьов, самовисуванець

– ОВО №79 – Володимир Бандуров, Партія регіонів

– ОВО №80 – Євген Балицький, Партія регіонів

– ОВО №81 – Артем Пшонка, Партія регіонів

– ОВО №82 – Олександр Дудка, Партія регіонів

Івано-Франківська область

– ОВО №83 – Олександр Сич, ВО "Свобода"

– ОВО №84 – Володимир Купчак, ВО «Батьківщина»

– ОВО №85 – Ольга Сікора, ВО «Батьківщина»

– ОВО №86 – Анатолій Дирів, ВО «Батьківщина»

– ОВО №87 – Юрій Дерев’янко, самовисуванець

– ОВО №88 – Олександр Доній, самовисуванець

– ОВО №89 –Василь Гладій, ВО «Батьківщина»

Київська область

– ОВО №90 – Віталій Чудновський, самовисуванець

– ОВО №91 – Руслан Сольвар, УДАР

– ОВО №92 – Сергій Кацуба, Партія регіонів

– ОВО №93 –Олександр Онищенко, Партія регіонів

– ОВО №96 –Ярослав Москаленко, Партія регіонів

– ОВО №97 – Павло Різаненко, УДАР

– ОВО №98 – Сергій Міщенко, самовисуванець

Кіровоградська область

– ОВО №99 – Андрій Табалов, ВО «Батьківщина»

– ОВО №101 – Віталій Грушевський, Партія регіонів

– ОВО №102 – Олександр Єдін, Партія регіонів

– ОВО №103 – Сергій Кузьменко, Партія регіонів

Луганська область

– ОВО №104 – Володимир Струк, самовисуванець

– ОВО №105 – Сергій Горохов, Партія регіонів

– ОВО №106 – Олексій Кунченко, Партія регіонів

– ОВО №107 – Сергій Дунаєв, Партія регіонів

– ОВО №109 – Володимир Медяник, Партія регіонів

– ОВО №110 – Володимир Чуб, Партія регіонів

– ОВО №111 – Олександр Коваль, Партія регіонів

– ОВО №112 – Юлій Іоффе, Партія регіонів

– ОВО №113 – Віктор Тихонов, Партія регіонів

– ОВО №114 – Володимир Демішкан, Партія регіонів

Львівська область

– ОВО №116 – Ірина Фаріон, ВО "Свобода"

– ОВО №117 – Ігор Васюник, ВО «Батьківщина»

– ОВО №118 – Юрій Михальчишин, ВО "Свобода"

– ОВО №119 – Ірина Сех, ВО "Свобода"

– ОВО №120 – Ярослав Дубневич, самовисуванець

– ОВО №121 – Роман Ілик, ВО «Батьківщина»

– ОВО №123 – Лідія Котеляк, ВО «Батьківщина»

– ОВО №124 – Степан Курпіль, ВО «Батьківщина»

– ОВО №125 – Андрій Тягнибок, ВО "Свобода"

– ОВО №126 – Олег Канівець, ВО «Батьківщина»

Миколаївська область

– ОВО №127 – Володимир Наконечний, Партія регіонів

– ОВО №128 – Артем Ільюк, Партія регіонів

– ОВО №129 – Микола Жук, Партія регіонів

– ОВО №130 – Ігор Бриченко, ВО «Батьківщина»

– ОВО №131 – Юрій Гержов, Партія регіонів

– ОВО №132 – Аркадій Корнацький, ВО «Батьківщина»

Одеська область

– ОВО №133 – Ігор Марков, самовисуванець

– ОВО №134 – Сергій Гриневецький, Народна Партія

– ОВО №135 – Сергій Ківалов, Партія регіонів

– ОВО №136 – Геннадій Труханов, Партія регіонів

– ОВО №137 – Леонід Клімов, Партія регіонів

– ОВО №138 –Іван Фурсін, Партія регіонів

– ОВО №139 – Олександр Пресман, Партія регіонів

– ОВО №140 – Давид Жванія, самовисуванець

– ОВО №141 – Віталій Барвіненко, Партія регіонів

– ОВО №142 – Антон Кіссе, самовисуванець

– ОВО №143 – Юрій Крук, Партія регіонів

Полтавська область

– ОВО №144 – Сергій Каплін, УДАР

– ОВО №145 – Юрій Бублик, ВО «Свобода»

– ОВО №146 – Юрій Шаповалов, самовисуванець

– ОВО №147 – Олег Кулініч, самовисуванець

– ОВО №148 – Володимир Пилипенко, самовисуванець

– ОВО №149 – Олексій Лелюк, Партія регіонів

– ОВО №150 – Костянтин Жеваго, самовисуванець

– ОВО №151 – Тарас Кутовий, УДАР

Рівненська область

– ОВО №152 – Олег Осуховський, ВО «Свобода»

– ОВО №153 – Юрій Вознюк, ВО «Батьківщина»

– ОВО №154 – Валентин Королюк, ВО «Батьківщина»

– ОВО №155 – Микола Сорока, Партія регіонів

Сумська область

– ОВО №157 – Олег Медуниця, ВО «Батьківщина»

– ОВО №158 – Олександр Волков, самовисуванець

– ОВО №159 – Андрій Деркач, Партія регіонів

– ОВО №160 – Ігор Молоток, самовисуванець

– ОВО №161 – Володимир Шульга, ВО «Батьківщина»

– ОВО №162 – Ірина Купрейчик, ВО «Батьківщина»

Тернопільська область

– ОВО №163 – Олексій Кайда, ВО «Свобода»

– ОВО №164 –Михайло Головко, ВО «Свобода»

– ОВО №165 – Володимир Бойко, ВО «Батьківщина»

– ОВО №166 –Михайло Апостол, ВО «Батьківщина»

– ОВО №167 – Іван Стойко, ВО «Батьківщина»

Харківська область

– ОВО №168 – Валерій Писаренко, Партія регіонів

– ОВО №169 – Ірина Бережна, Партія регіонів

– ОВО №170 – Дмитро Святаш, Партія регіонів

– ОВО №171 – Ірина Горіна, Партія регіонів

– ОВО №172 – Володмидир Мисик, Партія регіонів

– ОВО №173 – Анатолій Денисенко, Партія регіонів

– ОВО №174 – Олександр Фельдман, Партія регіонів

– ОВО №175 – Володимир Кацуба, Партія регіонів

– ОВО №176 – Дмитро Шенцев, Партія регіонів

– ОВО №177 – Віктор Остапчук, Партія регіонів

– ОВО №178 – Дмитро Добкін, Партія регіонів

– ОВО №179 – Анатолій Гіршфельд, Партія регіонів

– ОВО №180 – Олександр Біловол, Партія регіонів

– ОВО №181 – Євгеній Мураєв, Партія регіонів

Херсонська область

– ОВО №182 – Володимир Сальдо, Партія регіонів

– ОВО №183 – Андрій Путілов, УДАР

– ОВО №184 – Микола Дмитрук, Партія регіонів

– ОВО №185 – Михайло Опанащенко, Партія регіонів

Хмельницька область

– ОВО №187 – Олег Лукашук, ВО "Батьківщина"

– ОВО №188 – Сергій Лабазюк, самовисуванець

– ОВО №190 – Сергій Буряк, самовисуванець

– ОВО №191 – Віктор Бондар, самовисуванець

– ОВО №192 – Олександр Герега, самовисуванець

– ОВО №193 – Володимир Мельниченко, самовисуванець

Черкаська область

– ОВО №195 – Володимир Зубик, самовисуванець

– ОВО №196 – Геннадій Бобов, Партія регіонів

– ОВО №198 – Віктор Тимошенко, самовисуванець

– ОВО №199 – Валентин Ничипоренко, самовисуванець

– ОВО №200 – Антон Яценко, Партія регіонів

Чернівецька область

– ОВО №201 – Микола Федорук, "Батьківщина"

– ОВО №202 – Олександр Фищук, "Батьківщина"

– ОВО №203 – Геннадій Федоряк, Партія регіонів

– ОВО №204 – Артем Семенюк, Партія регіонів

Чернігівська область

– ОВО №205 – Валерій Дубіль, "Батьківщина"

-ОВО №206 – Владислав Атрошенко, самовисуванець

– ОВО №207 – Ігор Рибаков, самовисуванець

– ОВО №208 – Олег Ляшко, Радикальна Партія

– ОВО №209 – Іван Куровський, самовисуванець

– ОВО №210 – Микола Рудьковський, самовисуванець

м. Київ

– ОВО №212– Віталій Ярема, ВО «Батьківщина»

– ОВО №213 – Володимир Яворівський, ВО «Батьківщина»

– ОВО №214 – Віктор Чумак, УДАР

– ОВО №215 – Андрій Іллєнко, ВО «Свобода»

– ОВО №216 – Ксенія Ляпіна, ВО «Батьківщина»

– ОВО №217 – Олександр Бригинець, ВО «Батьківщина»

– ОВО №218 – Володимир Ар’єв, ВО «Батьківщина»

– ОВО №219 – Володимир Бондаренко, ВО «Батьківщина»

– ОВО №220 – Олександр Чорноволенко, ВО «Батьківщина»

– ОВО №221 – Леонід Ємець, ВО «Батьківщина

– ОВО №222 – Дмитро Андрієвський, ВО «Батьківщина»

м. Севастополь

– ОВО №224 – Павло Лебедєв, Партія регіонів

– ОВО №225 – Вадим Колесніченко, Партія регіонів.

94