Високопосадовця Укрзалізниці впіймали на хабарі

13 Вересня 2017, 20:12

Оперативники Служби безпеки України затримали в середу, 13 вересня, першого заступника начальника департаменту аудиту і контролю ПАТ "Укрзалізниця" Джакелі Вахтанга в момент отримання великого хабара. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.

«Кілька годин тому оперативниками СБ України затримано на гарячому першого заступника начальника департаменту аудиту та контролю ПАТ "Українська залізниця" Джакелі Вахтанга, під час отримання першої частини неправомірної вигоди у розмірі $70 000 за вирішення питання щодо призначення на одну з керівних посад у ПАТ "Українська залізниця". При цьому, за вирішення зазначеного питання Джакелі В. планував отримати неправомірну вигоду у розмірі $300 000», – розповів Лавренюк.

Він також зазначив, що міністр інфраструктури Володимир Омелян раніше наголошував на необхідності негайного звільнення згаданого посадовця з «Укрзалізниці».

Нагадаємо, напередодні голову правління державної акціонерної компанії "Хліб України" затримали під час одержання хабара в сумі 7 тис доларів.