Вищий спецсуд зменшив Лозінському термін ув’язнення на чотири роки

2 Березня 2013, 10:55

Суддя Верховного суду України пояснив, що рішення Вищого спецсуду остаточне, його ніхто не зможе вже переглянути.

За даними джерел, до Лозинського застосували найнижчу планку покарання за ст. 115 КК (умисне вбивство), знайшовши якісь пом'якшуючі провину обставини.

У Державній пенітенціарній службі України пояснили, що у Лозінського, за умови зразкової поведінки, є шанс звільнитися раніше – після відбуття трьох четвертих від остаточного терміну, тобто від 10 років, що складає сім з половиною роки.

1 березня пройшло 3 роки з моменту його затримання: у найкращому випадку він зможе вийти на свободу ще через чотири з половиною роки – до кінця 2017-го.

У пенітенціарной службі та в 119-й Бориспільською колонії, де Лозінський відбуває покарання, про судове рішення поки нічого не знають (хоча чутки про такий ходять і там). Можливо, сказали нам там, в понеділок через спецчастину рішення буде отримано. Але поки нічого в долі екс-нардепа воно не змінить.

За свідченням джерела, Лозинський у 119-й Бориспільській колонії, де він перебуває термін ув’язнення, не працює. Не любить він і показуватися на людях. Наприклад, днями у колонії був концерт співака Віктора Павліка. Туди пішли майже всі в'язні, але Лозінського серед них не було.

«Він скритний і малокомунікабельний, принаймні, тут», – сказалав співрозмовник видання.

Нагадаємо, апеляційний суд знизив термін покарання колишньому народному депутату Віктору Лозінському з 15 до 14 років ув’язнення.

Дніпровський районний суд Києва 20 березня 2011 року засудив Лозінського  до 15 років позбавлення волі за вбивство жителя Голованівського району Кіровоградської області Валерія Олійника.

Генпрокуратура просила суд призначити Лозінському найвищу міру покарання – довічне ув’язнення.

Лозінський своєї вини не визнає.