Вищий адмінсуд із запізненням заборонив ЦВК оприлюднювати результати виборів у двох округах

Акценти
13 Листопада 2012, 18:54

Згідно з повідомленням, Вищий адміністративний суд України відкрив провадження у справах за позовами кандидатів від Об’єднаної опозиції Наталії Солейко (округ №11) та Івана Мельничука (округ №14) проти ЦВК щодо незаконного рішення Центрвиборчкому про визнання провладних кандидатів переможцями в округах № 11 та 14.

ВАСУ заборонив ЦВК офіційно оприлюднювати результати виборів в округах № 11 та 14 до вирішення справи в суді та заборонив редакціям газет «Голос України» та «Урядовий кур’єр» публікувати повідомлення ЦВК про результати голосування в цих округах.

Суд також витребував у Центрвиборчкому всю виборчу документацію щодо цих округів, зокрема всі протоколи засідань та рішення окружних та дільничних комісій.

Нагадаємо, сьогодні, 13 листопада, ЦВК в газеті "Голос України" офіційно оприлюднила список народних депутатів, обраних до Верховної Ради на виборах 28 жовтня.

Відповідно до публікації ЦВК визнала обраними 220 депутатів по мажоритарних округах. Не були опубліковані результати лише п'яти одномандатних округів – № 94, 132, 194, 197, 223, у яких планується провести перевибори.

89