Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила суддю Ємельянова

4 Червня 2018, 17:49

Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя суддю Вищого господарського суду України Артура Ємельянова, підозрюваного в незаконному розподілі справ. Про це повідомляє прес-служба ВРП.

 

"Згідно з частиною другою статті 62 закону "Про Вищу раду правосуддя", суддя Вищого господарського суду України Ємельянов Артур Станіславович тимчасово відсторонюється від здійснення правосуддя на підставі рішення Другої Дисциплінарної палати про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, суддю відсторонено до прийняття рішення про звільнення або скасування рішення про відсторонення.

 

"Строк дії відсторонення судді від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати", – додали у ВРП.

 

Як повідомлялося, 12 березня 2017 року Вища рада правосуддя продовжила відсторонення Артура Ємельянова, підозрюваного в незаконному розподілі справ, від посади судді Вищого господарського суду на строк до 17 квітня. 

 

Нагадаємо, 18 жовтня прес-служба Генпрокуратури поширила інформацію про те, що повідомила про підозру колишньому голові Вищого господарського суду Віктору Татькову та колишньому заступнику голови суду Артуру Ємельянову у незаконному втручанні в автоматизовану систему розподілу справ.

 

27 жовтня Печерський суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді застави 1,5 млн грн судді Вищого господарського суду України Артуру Ємельянову, який підозрюється у втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу.