Вища кваліфікаційна комісія відсторонила суддю Печерського райсуду Києва Вовка

27 Вересня 2016, 19:16

Вища кваліфікаційна комісія суддів на засіданні 27 вересня на підставі клопотання Генеральної прокуратури відсторонила на два місяці від посади суддю Печерського районного суду Києва Сергія Вовка. Про це йдеться в повідомленні на сайті комісії.

Зазначено, що комісія продовжила на 1 місяць відсторонення судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області Сергія Вознюка, судді Печерського райсуду Києва Світлани Волкової і судді господарського суду Києва Алли Пригунової.

Відкладено розгляд питання про відсторонення судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Владислава Лисенка.

Як відомо, 10 березня 2015 року суддю Вовка відсторонили від посади. Це сталося після того, як 4 березня Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт трьох суддів Печерського районного суду міста Києва: Оксани Царевич, Віктора Кицюка та Сергія Вовка. Вовка підозрювали в ухваленні завідомо неправосудного рішення у цивільній справі, яким він позбавив законного власника його майна. Справу Вовка розглядав Голосіївський райсуд Києва.

2 лютого ЗМІ повідомили, що Генпрокуратура нібито відкликала всі звинувачення проти одіозного судді Печерського райсуду Києва Сергія Вовка, який засудив екс-міністра внутрішніх справ і нинішнього главу фракції "БПП" Юрія Луценка до чотирьох років позбавлення волі. Суддю також поновили на посаді. Це підтверджує і сайт Печерського суду, де в розкладі Вовка на вівторок вказано низку справ.

Цього ж дня в ГПУ пообіцяли повторно звернутися до ВККСУ з клопотанням про відсторонення Вовка.

Вовк свого часу виніс обвинувальний вирок екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку і два роки тому позбавив житла на Печерську київську вчительку Ніну Москаленко.