Вирок генерал-майору у справі Іл-76 залишили без змін

14 Грудня 2020, 11:32

Дніпровський апеляційний суд залишив без змін вирок щодо генерал-майора ЗСУ за фактом недбалого ставлення до військової служби, що призвело до авіакатастрофи літака Іл-76МД у червні 2014 року. Про це йдеться на каналі Офісу генпрокурора у Telegram у понеділок, 14 грудня.

 

Генерал-майора засуджено до 7 років позбавлення волі. Також задоволено цивільні позови потерпілих про відшкодування моральної шкоди на загальну суму 19,5 млн грн.

 

Генерал-майор недбало поставився до виконання службових обов’язків. Це призвело до того, що не була належним чином забезпечена ізоляція аеродрому Луганська для прийняття літаків транспортної авіації і їхній захист від ураження наземними вогневими засобами противника. Крім того, не була припинена діяльність незаконних збройних формувань РФ біля аеродрому та можливість вчинення ними терористичного акту.

 

Нагадаємо, 14 червня 2014 року бойовики в Луганську збили літак Іл-76, який заходив на посадку. В результаті трагедії загинули 9 членів екіпажу і 40 військовослужбовців. Прокуратура розцінила дії бойовиків як теракт.

Позначки: