Виплати вкладникам неплатоспроможних банків зупинять до 3 січня

28 Грудня 2017, 13:22

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб заявили, що виплати відшкодування вкладникам неплатоспроможних банків будуть призупинені з  28 грудня до 3 січня.

"У зв’язку із встановленням Національним банком України порядку роботи банків у святкові та вихідні дні, а також з необхідністю проведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб технологічних робіт,  пов’язаних із завершенням поточного фінансового року та початком нового звітного року, Фондом гарантування вкладів буде призупинено виплати відшкодування вкладникам неплатоспроможних банків з 14:00 год. 28 грудня 2017 року до 09:00 год. 03 січня 2018 року", – йдеться у повідомленні.

Крім того, у фонді порадили звертатися за довідковою інформацією за телефонами "Гарячої лінії з питань гарантування вкладів фізичних осіб".

Нагадаємо, у листопаді Національний банк України (НБУ) зняв обмеження, якими передбачалося, що банки можуть лише один раз на день міняти курс купівлі/продажу готівкової іноземної валюти, утримуючи його значення у рамках 2% відхилення від офіційного курсу.