Винищувачі Канади розпочали патрулювання в Румунії

31 Серпня 2018, 10:53

Королівські військово-повітряні сили Канади перебрали відповідальність від британських колег повітряне патрулювання в Румунії і на чорноморському побережжі в рамках посилення місії НАТО. Про це йдеться на сайті британських повітряних сил.

 

Так, під час церемонії на авіабазі Михайла Когалнічеану у південній Румунії у четвер, 31 серпня, 135-те Експедиційне авіакрило ВПС Канади перебрало відповідальність за місію НАТО, чиї чотири винищувачі Hornet замінять RAF Typhoons.

 

За словами посла Британії в Румунії Ендрю Нобла, дана місія відповідає на використання РФ військової сили проти сусідніх країн.

 

"Ця місія відповідає на використання Росією військової сили проти сусідів та нарощування військових сил в регіоні. НАТО має протилежну мету – сприяння європейській обороні та безпеці шляхом запобігання конфліктам, захисту наших союзників та збереження миру", – заявив посол.

 

Раніше у НАТО повідомили, що військові навчання РФ "Схід-2018" свідчать про зосередженість Росії на відпрацюванні сценарію масштабного конфлікту.

 

Нагадаємо, 28 серпня міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу оголосив про наймасштабніші з 1981 року військові навчання "Схід-2018".  Маневри триватимуть з 11 по 15 вересня.