Винуватець ДТП у Костянтинівці був у нетверезому стані – Генштаб

17 Березня 2015, 17:18

Водій бронемашини, під колесами якого вчора в Костянтинівці загинула дівчинка, за попередньою інформацією, був у нетверезому стані. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України

"За попередньою інформацією, військовослужбовець, який перебував за кермом тягача МТ-ЛБ, був у нетверезому стані", – йдеться в повідомленні.

У Генштабі назвали таку поведінку неприпустимою.

"Військове командування усвідомлює свою відповідальність за правопорушення підлеглих, і дотримується чіткої позиції: ніякої поблажливості до правопорушників, незважаючи на минулі заслуги", – заявили в Генштабі.

Військове командування обіцяє максимально сприяти слідству та своєчасно інформувати суспільство про хід розслідування.

"Запевняємо, що розслідування буде проведено в найкоротші терміни з дотриманням усіх вимог законодавства, буде об'єктивним і неупередженим. Впевнені, що всі винуватці цієї жахливої трагедії будуть притягнуті до відповідальності – як самі військовослужбовці, так і їх командири", – повідомляється в повідомленні Генштабу.

Як повідомлялося, у Костянтинівці бронемашина ЗСУ на смерть збила дитину та травмувала ще одну дитину та жінку, після цього в місті почався стихійний мітинг. 

За повідомленнями місцевих ЗМІ, під час стихійних мітингів вибили вікна у гуртожитку, де проживають військові, перевернули машину ДАІ та спалили автобус. За фактом подій затримано п'ять учасників заворушень. Двох членів екіпажу БМД також затримано.

Читайте також: Реакція на костянтинівську трагедію в соцмережах: винних покарати, але на провокації не піддаватися